Hlavná stránka Kontakty

Riešenia sietí


Aby mohli moderné informačné technológie tvoriť dokonale fungujúci informačný systém, musia byť súčasťou kvalitnej a spoľahlivej IT infraštruktúry. Základ takejto infraštruktúry je tvorený komunikačnou (počítačovou) sieťou. Optimálne riešenie počítačovej siete prináša každej spoločnosti veľmi veľa výhod, od zníženia finančných nákladov cez efektívnejšie riadenie až po urýchlenie firemnej komunikácie.

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb, ktoré Vám pomôže úspešne implementovať ľubovoľné sieťové riešenie. Všetky sieťové inštalácie sú plánované a uskutočňované kvalifikovanými odborníkmi, ktorí zabezpečia nielen návrh toho najlepšieho riešenia pre Vašu spoločnosť, ale aj hladký priebeh samotnej inštalácie. Podľa potreby Vám navrhneme, nainštalujeme a upravíme Vašu sieť. Následne sme ju schopní spravovať tak, aby ste mohli pohodlne a hlavne bezpečne využívať všetky sieťové funkcie potrebné pre chod Vašej spoločnosti.

Medzi ďalšie výhody a prvky optimálneho riešenia počítačovej siete patria: schema
 • Firewall:

  zabezpečuje komplexnú ochranu celej počítačovej siete pred nežiadúcimi vniknutiami (vírusy, spyware, adware, hacker) z internetu.
 • Zdieľanie technických prostriedkov:

  umožňuje každému počítaču v sieti nezávisle a bez obmedzenia využívať zariadenia v sieti, ako sú tlačiareň, fax, atď.
 • Záloha dát na serveri:

  plánované pravidelné úlohy zálohovania dát všetkých používateľov na serveri znižujú riziko straty dát na minimum.
 • Intranet:

  predstavuje „interný internet“ v rámci jedného podniku. Jeho výhodou sú elektronická pošta, ktorá je už viac menej nevyhnutnosťou v každom podniku, spoločná práca na projektoch, brainstorming, prístup k databázam organizácie a dokumentom, video konferencie a mnohé iné aplikácie.
 • Elektronická pošta:

  optimálne sieťové riešenie poskytuje centralizovanú správu e-mailov, antivírovú kontrolu prichádzajúcich správ priamo na serveri a veľa iných výhod.

schema
 • Virtuálna privátna sieť (VPN):

  Cez verejnú sieť- internet umožňuje prepojiť pomocou VPN tunelov firemné kancelárie, pobočky, alebo umožňuje jednoduché a bezpečné pripojenie vzdialeného užívateľa k centrále spoločnosti.
copyright © 2007-2024 redis  |   Vyhlásenie o používaní stránky  |   Pravidlá ochrany osobných údajov  |   Pravidlá používania cookies      
Používaním stránky www.redis.sk vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.   OK   Viac info